Over ons

Blonk Quality Ingredients

Historie

Alex Blonk, 4de generatie graanhandelaar en van oorsprong collecteur van granen, heeft in 2009 het handelshuis Blonk QI opgericht te Antwerpen. Bijgestaan door Stefaan Christiaensen die nu de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich neemt, zetten wij deze traditie van generaties verder..

Binnen ons gedreven team houden wij dan ook dezelfde kernwaarden na aan het hart nl. kwaliteit, efficiëntie en structuur. Dit gecombineerd met een heldere kijk op de toekomst.

Contact

Wenst u meer informatie of heeft u een vraag? Neem vrijblijvend contact op.

Contacteer ons

Our team

Stefaan Christiaensen Zaakvoerder/Trader stefaan@blonkagri.com
Alex Blonk Zaakvoerder/Trader alex@blonkagri.com
Vincent Morre Trader vincent@blonkagri.com
Anouk Pannemans HR Manager anouk@blonkagri.com
Olivier Time Planning & executie olivier@blonkagri.com
Hadrien Lambrechts Planning & executie hadrien@blonkagri.com
Peter Van Bel Boekhouding & administratie boekhouding@blonkagri.com
Hilde Andries Administratie admin@blonkagri.com
Hjalmar Van Barneveld Verantwoordelijke opslagpand willemstad@blonkagri.com